Polski Serwer RPG Play4Fun

Witaj Na Forum Polskiego Serwera RPG Play4Fun


#1 2014-10-05 13:03:27

Rudy

Moderator

Zarejestrowany: 2014-09-26
Posty: 32
Punktów :   

Rekrutacja do PSP

W dniu dzisiejszym z przyjemnością informujemy, iż wkraczamy na rekrutację do frakcji Państwowej Straży Pożarnej.
Na samym początku, czym jest Państwowa Straż Pożarna, co Nas cechuje:

- Jesteśmy ogarniętą, szanującą siebie wzajemnie i pomagającą sobie ekipą graczy;
- Jesteśmy upaństwowioną jednostką, obowiązuje tutaj hierarchizacja, ład i porządek;
- Zapewniamy wsparcie od wykwalifikowanej kadry oficerskiej, jak też szkolenia pożarnicze oparte na realiach pracy strażaków;
- Dynamicznie się rozwijamy i wprowadzane są często nowości i udogodnienia;
- Chcesz się dowiedzieć o nas więcej? Napisz w grze lub na forum do zarządcy Państwowej Straży Pożarnej bądź Administratora serwera. Postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najszybszym terminie.
_________________________________________________________________________________________________



Wzór Podania Na Lidera Frakcji Państwowej Straży Pożarnej:

Serial:
Staż na serwerze:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:
Imię: Tutaj podaj swoje imię
Wiek: Tutaj podaj swój wiek
Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak/Nie
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak/Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie):
Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Tak/Nie
Coś o sobie:
Czemu chcesz dołączyć do PSP?:
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to aby być w PSP?:


_________________________________________________________________________________________________

Jak sprawdzić swój serial?
1. Włączamy grę "Mta SAN Andreas",
2. Klikamy "F8"
3. Wpisujemy "serial"
4. Kopiujemy serial kombinacją "CTRL+C"
5. Wklejamy serial na stronę.
_________________________________________________________________________________________________

Podania bez wzoru będą automatycznie odrzucane.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Offline

 

#2 2014-10-05 13:07:08

PLLotnikPL

Carl Johnson

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 14
Punktów :   -2 

Re: Rekrutacja do PSP

Serial: 97DA19D6927D90F64B302B329823F6A1
Staż na serwerze: 6 dni
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: W tygodniu do 4 godzin, w soboty i niedziele nawet do 12 godzin.
Imię: Kamil
Wiek: 13
Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak, posiadam mikrofon. (słabej jakości ale jest )
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Wliczając kicki to tak, jednak wg. mnie były to kicki za nic m.in ostatnio dostałem kicka o powodzie "Jak"...
Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Niestety, nie mam.
Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Nie.
Coś o sobie: Mam na imię Kamil, jestem ogarnięty i miły. Moja ortografia stoi na wysokim poziomie. W Multi Theft Auto: San Andreas gram od około 2 lat. Moją pasją są komputery, jednak oprócz nich bardzo lubię sport (piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna itp.).
Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Chcę dołączyć do PSP ponieważ jest to jednostka która wg. mnie najbardziej pomaga naszemu kraju jakim jest Polska. Na serwerze PSP jest bardzo fajnie rozbudowane, dzięki czemu bardzo umila to rozgrywkę. Nowe syreny to po prostu bomba.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Zasługuję na to stanowisko ponieważ bardzo lubię pracować jako strażak. Na innych serwerach wielokrotnie byłem w PSP, więc wiem o co chodzi w tej pracy.

Offline

 

#3 2014-10-05 18:21:54

Kapel43

Carl Johnson

Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja do PSP

Serial:  E4923C50A752BCF81F9E392815EAC3F4

Staż na serwerze: Gram około dwa tygodnie

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 1-2h

Imię: Kacper

Wiek: 15

Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]/b] Tak

[b]Czy byłeś za coś karany na serwerze?/b] Nigdy nie byłem karany

[b]Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?/b] Nie

[b]Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?/b] Nie

[b]Coś o sobie:
Mam 15 lat.Ineteresuje się samochodami,motocyklami itp.Jestem miłym, ogarniętym i spokojnym graczem / człowiekiem.

Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Zawsze chciałem dostać się do PSP.Zaciekawiły mnie wszystkie samochody, które są do dyspozycji członków frakcji PSP.

[b]Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to aby być w PSP?/b]Zasługuje na to miejsce, ponieważ chciałbym uczestniczyć w realnych akcjach PSP.

Offline

 

#4 2014-10-05 18:23:47

gutek4321

Carl Johnson

Zarejestrowany: 2014-09-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja do PSP

  Serial: 1F113001788B18C6FA19BFF23F263E44
Staż na serwerze: 2 tygodnie
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 4-5h
Imię: Kacper
Wiek: 15 prawie 16
Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Nie
Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Nie
Coś o sobie: Witam mam na imię Kacper jak już wcześniej napisałem.
Moje zainteresowania to gry komputerowe i różne dziedziny sportu.
Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Lubię wyzwania i myślę że się sprawdzę
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to aby być w PSP?: Pracowałem kiedyś w PSP na serwerze Play Your Life więc myślę że sprawdzę się i na tym serwerze jako pracownik PSP.

Offline

 

#5 2014-10-05 19:47:05

KACPER960

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja do PSP

Serial: 5E87F42716A9DE7C9DE59F391A461093
Staż na serwerze: 1d  za to na Pylu geam juz chyba rok a ten serwer jest podobny do pyla lekko.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 2-5h
Imię: Tutaj podaj swoje imię:Kacper
Wiek: Tutaj podaj swój wiek: 14 w styczniu 15
Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): nie mam
Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Nie
Coś o sobie:  Jestem uczciwy,przyjazny,pomocny lubie pracowac zespołowo.Interesuje sie motoryzacją i grami komputerowymi. Znam dużo osob na serwie ponieważ poznalem ich na pylu.
Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Chce  dołączyc do PSP a by moj czas spędzany na serwerze był ciekawszy,żeby poznac nowych ludzi i wpólnie z nimi wykonywac zadania PSP
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to aby być w PSP?: Zasługuje na to stanowisko ponieważ będe sumiennie wykonywał swoje obowiązki i z usmiechem pracowal wspolnie z innymi strazakami.

Ostatnio edytowany przez KACPER960 (2014-10-05 19:49:38)

Offline

 

#6 2014-10-05 19:52:21

Dawca|EskA

Carl Johnson

Zarejestrowany: 2014-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: Rekrutacja do PSP

Serial: A4F3F738EA7283C5FB29FBED39E2FB53
Staż na serwerze:Od Początku
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: nwm jakieś 9h może mniej
Imię: Marcin
Wiek: 15
Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak, posiadam mikrofon. (słabej jakości ale jest )
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Wliczając kicki to tak, jednak wg. mnie były to kicki za nic m.in ostatnio dostałem kicka o powodzie "Jak"...
Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Niestety, nie mam.
Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Nie.
Coś o sobie: Mam na imię Marcin, jestem ogarnięty i miły. Moja ortografia stoi na wysokim poziomie. W Multi Theft Auto: San Andreas gram od około 5 lat. Moją pasją są motory, jednak oprócz nich bardzo lubię latać na moto
Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Chcę dołączyć do PSP ponieważ jest to jednostka która wg. mnie najbardziej pomaga naszemu kraju jakim jest Polska. Na serwerze PSP jest bardzo fajnie rozbudowane, dzięki czemu bardzo umila to rozgrywkę. Nowe syreny to po prostu bomba.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Zasługuję na to stanowisko ponieważ bardzo lubię pracować jako strażak. Na innych serwerach wielokrotnie byłem w PSP, więc wiem o co chodzi w tej pracy.

Offline

 

#7 2014-10-05 20:11:11

Rudy

Moderator

Zarejestrowany: 2014-09-26
Posty: 32
Punktów :   

Re: Rekrutacja do PSP

Rekrutacje zamykam wyniki są znane opublikuje je dziś od 20.30 (Jest to mała rekrutacja ponieważ jest to narazie mały serwr )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fuzjaot.pun.pl www.wwemagnus.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.thcdb.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl